Ars Brunensis Chorus, Brno.Czech Republic

 
česky english deutsch
Ars Brunensis Chorus

Maškarní bál aneb Mozart v Redutě
Kdy: 28. ledna 2012 20:00
Kde:
Účinkující: Ars Brunensis Chorus
Program:
Ostatní: Hudba, divadlo, tanec, zpěv, paruky, škrabošky, bílé punčochy, voňavý pudr to vše se bude vznášet ve vzduchu a my se během jednoho večera přeneseme do Mozartova času...

Již popáté si v Divadle Reduta připomeneme narození významného rakouského skladatele Wolfganga Amadea Mozarta, který zde před 245 lety jako jedenáctiletý koncertoval se svou sestřičkou Nanerl.

Během nezapomenutelného večera se přeneseme do Mozartovy doby, jeho hudbu uslyšíme v provedení velkého orchestru, sólistů opery Národního divadla Brno, současných verzí DJů, na klavír zahraje dokonce i malý Wolfgang se sestřičkou. Budete si moci vychutnat rytmus společenských tanců, houpat se v tempu valčíků i křepčit v duchu současné taneční hudby! A těšit se můžete na mnohem víc, nechte se překvapit – mottem tohoto slavnostního večera je totiž setkávání tradice a dneška!

V ceně vstupenky je láhev vína pro každý pár, bohatý raut. Také Vás čeká soutěž o zájezd do Salcburku a vyhlášení nejkrásnějšího kostýmu.

5. ročník Maškarního bálu aneb Mozart v Redutě bude nabitý hudbou klasickou i moderní, zazní operní árie, vystoupí baletní sólisté, dále představíme původní módní show Petra Kaloudy a studia Proxima a originální kolekci módního návrháře Pavla Jevuli. Na oslavě Mozartových narozenin nemůže chybět ani malý Wolfgang a jeho hra na klavír, vystoupí 25 čelenný pěvecký sbor Ars Brunensis Chorus s mozartovskými skladbami, naučíme vás tančit menuet a věštkyně prozradí, co skrývají karty. Profesionální kadeřníci vám mohou vykouzlit neuvěřitelné vlasové kreace, zaslechnete původní píseň od účastníka soutěže Česko Slovensko má talent Jiřího Harnacha, spatříte akrobatický tanec u tyče a mnohé další. Součástí vstupenky je nejen láhev vína na každý pár, ale také bohatý raut, losování výherce zájezdu do Salcburku i vyhlášení nejkrásnějšího kostýmu.

Buďte při tom s námi! 28. ledna 2012 v Redutě!


http://www.ndbrno.cz/reduta/maskarni-bal-aneb-mozart-v-redute

Zpět k archivu

 
Ars Brunensis Chorus © 2007-2018