Aktuální

Podzimní festival duchovní hudby

program-1
program
P. Vasks: Vientulais Engelis: Meditace pro housle, V. Bellini: Mše a-moll
kdy
23. říjen 2021 19:00
kde
Kostel Panny Marie Sněžné, Olomouc
účinkující
Ars Brunensis

Rozsvěcování vánočního stromu

program-1
program
pásmo vánočních písní a koled
kdy
28. listopad 2021 17:00
kde
Nám. republiky, Husovice
účinkující
Bystroušek

Rozsvěcování vánočního stromu

program-1
program
pásmo vánočních písní a koled
kdy
4. prosinec 2021 17:00
kde
Milénova, Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

Mezinárodní hudební festival Silberbauerovo hudební Podyjí: Hold sv. Mikuláši

program-1
program
Tomáš Pálka: O Pater III, Lukáš Sommer: Missa brevis
kdy
8. prosinec 2021 19:00
kde
kostel sv. Mikuláše v rakouském Röschitz
účinkující
Ars Brunensis, Martin Wadsack, vokální ansámbl St. Stephanus-Altenburg

VÁNOČNÍ KONCERT

program-1
program
světové vánoční písně a koledy
kdy
11. prosinec 2021 18:00
kde
Městské divadlo Brno
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek a sólisté a orchestr MdB pod vedením Dana Kalouska

VÁNOČNÍ KONCERT

program-1
program
světové vánoční písně a koledy
kdy
12. prosinec 2021 14:00
kde
Městské divadlo Brno
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek a sólisté a orchestr MdB pod vedením Dana Kalouska

ADVENTNÍ KONCERT

program-1
program
Oratorio de Noël, vánoční oratorium op. 12, Missa pastoralis bohemica (Česká mše vánoční „Hej, mistře!“)
kdy
16. prosinec 2021 19:00
kde
Besední dům, Komenského náměstí 534/8, Brno
účinkující
Ars Brunensis, Filharmonie Brno a sólisté

VÁNOČNÍ KONCERT

program-1
program
světové vánoční písně a koledy
kdy
20. prosinec 2021 18:00
kde
Městské divadlo Brno
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek a sólisté a orchestr MdB pod vedením Dana Kalouska

VÁNOČNÍ KONCERT

program-1
program
světové vánoční písně a koledy
kdy
21. prosinec 2021 18:00
kde
Městské divadlo Brno
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek a sólisté a orchestr MdB pod vedením Dana Kalouska

Koncert ke 40. výročí založení pěveckého sboru

program-1
program
rockové oratorium Eversmiling Liberty
kdy
21. květen 2022 19:00
kde
SONO Centrum, Brno
účinkující
Ars Brunensis, Choirchestra Brno, Bystroušek, Rosička

Zahajovací koncert 20. ročníku festivalu Kampanila v Mikulově

program-1
program
Jiří Pospíšil:
kdy
31. srpen 2018 19:30
kde
Nástupní sál zámku, Mikulov
účinkující
Ars brunensis / Zuzana Kadlčíková...

Natáčení hudby pro Capellen Music Production ve Zlíně

program-1
program
Natáčení hudby
kdy
30. červenec 2018 18:00
kde
Kongresový sál, Zlín
účinkující
Ars Brunensis

Festival Hudba na kole 2018

program-1
program
Průřez repertoárem sboru
kdy
16. červen 2018 0:00
kde
Valtice (náměstí)
účinkující
Ars Brunensis

Závěrečný koncert festivalu MEETING BRNO

program-1
program
Jan Novák - Aesopia
kdy
9. červen 2018 19:00
kde
Besední dům, Brno
účinkující
Ars Brunensis

Koncert o šesté: Ars Brunensis & Bystroušek

program-1
program
Ars Brunensis Petr Eben: Proč si k nám nepriše Až ...
kdy
6. červen 2018 18:00
kde
Dvorana Centra VUT, Antonínská 1, Brno
účinkující
Ars Brunensis

Natáčení hudby pro Capellen Music Production v Jihlavě

program-1
program
Natáčení hudby pro Capellen Music Production
kdy
4. únor 2018 0:00
kde
Dělnický dům, Jihlava
účinkující
Ars Brunensis

Galánečko starodávná - lidová slovesnost v hudbě

program-1
program
P. Eben - Úpravy národních písní pro smíšený sbor
kdy
2. únor 2018 19:00
kde
Atrium FSS Joštova 10, Brno
účinkující
Ars Brunensis

Festivalový koncert v rámci Národního festivalu neprofesionálních komorních a symfonických těles 2018

program-1
program
na koncertě zazní skladby Jiřího Ignáce Linka, Boh...
kdy
30. leden 2018 19:00
kde
Sál Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno
účinkující
pěvecký sbor Ars Brunensis

Hej Václave!

program-1
program
Česká mše Vánoční Jana Jakuba Ryby
kdy
17. prosinec 2017 17:30
kde
Divadlo Husa na provázku, Brno
účinkující
Symfonický orchestr Sokola Brno I

Vystoupení Bystroušku - rozsvícení stromečku

program-1
program
Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Brně n...
kdy
1. prosinec 2017 17:00
kde
Brno-Lesná, Milénova ulice
účinkující
Bystroušek

Koncert na podporu sociálních služeb Slezské diakonie

program-1
program
kdy
26. listopad 2017 0:00
kde
Hvězdárna a planetarium Brno
účinkující
písničkář Pavel Helan

Vystoupení Bystroušku k zahájení výstavy

program-1
program
kdy
20. listopad 2017 17:00
kde
OC LETMO, Nádražní 2a, Brno
účinkující
DPS Bystroušek

Mezinárodní setkání sborů v Košicích

program-1
program
kdy
12. listopad 2017 16:00
kde
Dům umění, Košice
účinkující
Cantemus (Maďarsko)

MASARYKOVSKÉ SBORY (Moravský podzim 2017)

program-1
program
Koncert k 80. výročí úmrtí Tomáše Garrigue Masaryk...
kdy
28. říjen 2017 10:00
kde
Rooseveltova ulice, Park
účinkující
Ars Brunensis, sbormistr Dan Kalousek, 

Symfonie sirén

program-1
program
ARSENIJ AVRAAMOV / Andreas Ammer, FM Einheit Symfo...
kdy
21. říjen 2017 19:30
kde
Brno – Výstaviště, pavilon A a okolí
účinkující
Ars Brunensis, sbormistr Dan Kalousek, 

Podzimní festival duchovní hudby Olomouc

program-1
program
A. Honegger: Král David, původní verze
kdy
8. říjen 2017 19:00
kde
Katedrála svatého Václava, Olomouc
účinkující
Irena Troupová - soprán...

Šostakovičova Třináctá symfonie "Babí Jar"

program-1
program
Miloslav Kabeláč - Židovská modlitba op. 59 ...
kdy
2. září 2017 0:00
kde
Jízdárna, Terezín
účinkující
orchestr: Mladí brněnští symfonikové

Šostakovičova Třináctá symfonie "Babí Jar"

program-1
program
Miloslav Kabeláč - Židovská modlitba op. 59 ...
kdy
1. září 2017 0:00
kde
Festival Kampanila, Mikulov
účinkující
orchestr: Mladí brněnští symfonikové
+420 775 119 634
dan.kalousek@gmail.com