Aktuální

Vítání občánků - Maloměřice a Obřany

program-1
program
kdy
13. dubna 2024 10:00
kde
radnice MČ Maloměřice a Obřany
účinkující
Fousek

SLOVAKIA CANTAT 2024 - mezinárodní sborový festival v Bratislavě 25. 4. 2024 - 28. 4. 2024

program-1
program
soutěžní program
kdy
27. dubna 2024 10:00
kde
Bratislava
účinkující
Bystroušek

Odpoledne pro seniory v Obřanech

program-1
program
kdy
15. května 2024 15:00
kde
Orlovna v Obřanech
účinkující
Fousek

Májový koncert Bystroušek, Fousek a Ars Brunensis

program-1
program
kdy
25. května 2024 17:00
kde
Husův sbor, Botanická 1, Brno
účinkující
Bystroušek, Fousek, Ars Brunensis

Svátky písní Olomouc - mezinárodní festival pěveckých sborů 29. 5. 2024 - 2. 6. 2024

program-1
program
soutěžní program
kdy
1. června 2024 10:00
kde
Olomouc
účinkující
Bystroušek

Den radnice - Brno Lesná

program-1
program
kdy
8. června 2024 13:00
kde
Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

La Skala Diviška

program-1
program
kdy
9. června 2024 19:00
kde
Brno
účinkující
Bystroušek

Den seniorů - Brno Lesná

program-1
program
kdy
21. září 2024 13:00
kde
Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

Zahajovací koncert 20. ročníku festivalu Kampanila v Mikulově

program-1
program
Jiří Pospíšil:
kdy
31. srpna 2018 19:30
kde
Nástupní sál zámku, Mikulov
účinkující
Ars brunensis / Zuzana Kadlčíková...

Natáčení hudby pro Capellen Music Production ve Zlíně

program-1
program
Natáčení hudby
kdy
30. července 2018 18:00
kde
Kongresový sál, Zlín
účinkující
Ars Brunensis

Festival Hudba na kole 2018

program-1
program
Průřez repertoárem sboru
kdy
16. června 2018 0:00
kde
Valtice (náměstí)
účinkující
Ars Brunensis

Závěrečný koncert festivalu MEETING BRNO

program-1
program
Jan Novák - Aesopia
kdy
9. června 2018 19:00
kde
Besední dům, Brno
účinkující
Ars Brunensis

Koncert o šesté: Ars Brunensis & Bystroušek

program-1
program
Ars Brunensis Petr Eben: Proč si k nám nepriše Až ...
kdy
6. června 2018 18:00
kde
Dvorana Centra VUT, Antonínská 1, Brno
účinkující
Ars Brunensis

Natáčení hudby pro Capellen Music Production v Jihlavě

program-1
program
Natáčení hudby pro Capellen Music Production
kdy
4. února 2018 0:00
kde
Dělnický dům, Jihlava
účinkující
Ars Brunensis

Galánečko starodávná - lidová slovesnost v hudbě

program-1
program
P. Eben - Úpravy národních písní pro smíšený sbor
kdy
2. února 2018 19:00
kde
Atrium FSS Joštova 10, Brno
účinkující
Ars Brunensis

Festivalový koncert v rámci Národního festivalu neprofesionálních komorních a symfonických těles 2018

program-1
program
na koncertě zazní skladby Jiřího Ignáce Linka, Boh...
kdy
30. ledna 2018 19:00
kde
Sál Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno
účinkující
pěvecký sbor Ars Brunensis

Hej Václave!

program-1
program
Česká mše Vánoční Jana Jakuba Ryby
kdy
17. prosince 2017 17:30
kde
Divadlo Husa na provázku, Brno
účinkující
Symfonický orchestr Sokola Brno I

Vystoupení Bystroušku - rozsvícení stromečku

program-1
program
Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Brně n...
kdy
1. prosince 2017 17:00
kde
Brno-Lesná, Milénova ulice
účinkující
Bystroušek

Koncert na podporu sociálních služeb Slezské diakonie

program-1
program
kdy
26. listopadu 2017 0:00
kde
Hvězdárna a planetarium Brno
účinkující
písničkář Pavel Helan

Vystoupení Bystroušku k zahájení výstavy

program-1
program
kdy
20. listopadu 2017 17:00
kde
OC LETMO, Nádražní 2a, Brno
účinkující
DPS Bystroušek

Mezinárodní setkání sborů v Košicích

program-1
program
kdy
12. listopadu 2017 16:00
kde
Dům umění, Košice
účinkující
Cantemus (Maďarsko)

MASARYKOVSKÉ SBORY (Moravský podzim 2017)

program-1
program
Koncert k 80. výročí úmrtí Tomáše Garrigue Masaryk...
kdy
28. října 2017 10:00
kde
Rooseveltova ulice, Park
účinkující
Ars Brunensis, sbormistr Dan Kalousek, 

Symfonie sirén

program-1
program
ARSENIJ AVRAAMOV / Andreas Ammer, FM Einheit Symfo...
kdy
21. října 2017 19:30
kde
Brno – Výstaviště, pavilon A a okolí
účinkující
Ars Brunensis, sbormistr Dan Kalousek, 

Podzimní festival duchovní hudby Olomouc

program-1
program
A. Honegger: Král David, původní verze
kdy
8. října 2017 19:00
kde
Katedrála svatého Václava, Olomouc
účinkující
Irena Troupová - soprán...

Šostakovičova Třináctá symfonie "Babí Jar"

program-1
program
Miloslav Kabeláč - Židovská modlitba op. 59 ...
kdy
2. září 2017 0:00
kde
Jízdárna, Terezín
účinkující
orchestr: Mladí brněnští symfonikové

Šostakovičova Třináctá symfonie "Babí Jar"

program-1
program
Miloslav Kabeláč - Židovská modlitba op. 59 ...
kdy
1. září 2017 0:00
kde
Festival Kampanila, Mikulov
účinkující
orchestr: Mladí brněnští symfonikové
+420 775 119 634
dan.kalousek@gmail.com
Činnost spolku se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna