Archiv

Závěrečný koncert Meeting Brno

program-1
program
Chrámová sborová hudba jako oslava 30. výročí part...
kdy
9. červen 2019 19:00
kde
Červený kostel, Komenského náměstí 2, Brno
účinkující
Stuttgarter Hymnus-Chorknaben

Vítání občánků

program-1
program
kdy
8. červen 2019 10:00
kde
Nám. SNP Černá pole (obřadní síň)
účinkující
DPS Bystroušek

Sborové ro(c)kování

program-1
program
Spirituály a písně skupin Beatles a Queen
kdy
1. červen 2019 20:30
kde
Horní náměstí, Olomouc
účinkující
Anna Jelínková / sólo

Brněnský varhanní festival 2019 – 39. ročník

program-1
program
kdy
29. květen 2019 19:30
kde
jezuitský kostel Nanebevzetí Panny Marie, Beethovenova ul., Brno
účinkující
Ars Brunensis

Koncert o páté

program-1
program
výběr písní českých autorů: Teml, Malhocký, Kočí, ...
kdy
24. květen 2019 17:00
kde
Dvorana centra VUT, Antonínská 1, Brno
účinkující
Ars Brunensis

Velikonoční festival duchovní hudby - NOVA ET VETERA

program-1
program
Toivo Tulev: So Shall He Descend
kdy
14. duben 2019 19:00
kde
Katedrála sv. Petra a Pavla, Petrov
účinkující
sólisté Ivana Rusko, Bettina Schneebeli, Jaroslav ...

Vítání občánků - Bystroušek

program-1
program
znělka Bystroušek...
kdy
30. březen 2019 10:00
kde
Nám. SNP Černá pole (obřadní síň)
účinkující
DPS Bystroušek

Zpíváme pro UNICEF

program-1
program
Franz Schubert - Mše Es dur
kdy
20. březen 2019 19:00
kde
Brno
účinkující
Ars Brunensis

Vítání občánků - Černá Pole

program-1
program
F. Kumpera: Cvrček basista...
kdy
26. leden 2019 10:00
kde
Nám. SNP Černá Pole (obřadní síň)
účinkující
DS Fousek

RYBOVKA ZNÍ NAD ČESKEM

program-1
program
Jakub Jan Ryba: České mše vánoční  „Hej mistře!“
kdy
13. leden 2019 19:00
kde
Chrám Spasitele Církve československé husitské, Karáskovo náměstí 10, Brno-Židenice
účinkující
Ars Brunensis 

VÁNOČNÍ KONCERT

program-1
program
Wolfgang Amadeus Mozart: Missa in c KV 220 (Spatze...
kdy
29. prosinec 2018 20:00
kde
Kostel sv. Janů (u Minoritů), Brno
účinkující
Tereza Maličkayová - soprán...

VÁNOČNÍ KONCERT Mladých brněnských symfoniků

program-1
program
Franz Schubert – Mše Es dur
kdy
16. prosinec 2018 15:00
kde
Kostel Narození Panny Marie, Vranov u Brna
účinkující
Orchestr Mladí brněnští symfonikové

VÁNOČNÍ KONCERT Mladých brněnských symfoniků

program-1
program
Franz Schubert – Mše Es dur
kdy
15. prosinec 2018 19:30
kde
Kostel sv. Maří Magdaleny, Masarykova ulice, Brno
účinkující
Orchestr Mladí brněnští symfonikové

Vánoční koncert v SENIOR centru

program-1
program
Vánoční koledy
kdy
9. prosinec 2018 14:00
kde
SENIOR centrum, Blansko
účinkující
Ars Brunensis

Rozsvícení vánočního stromečku Brno - Husovice

program-1
program
Vánoční pásmo
kdy
2. prosinec 2018 16:00
kde
Náměstí Republiky, Brno - Husovice
účinkující
DPS Bystroušek a Fousek

Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku

program-1
program
Vánoční pásmo
kdy
30. listopad 2018 17:00
kde
Milénova, Brno - Lesná
účinkující
DPS Bystroušek a Fousek

Vítání občánků

program-1
program
V. Veselý: Veverky (text: J. Jelínek)...
kdy
24. listopad 2018 10:00
kde
Obřadní síň, nám. SNP, Brno Černá pole
účinkující
Fousek (mladší oddělení DPS Bystroušku)

Festival Republika 100 - PŘEHLÍDKA PĚVECKÝCH SBORŮ

program-1
program
V rámci festivalového programu bude zasazena pamět...
kdy
20. říjen 2018 15:30
kde
Stadion Sokola, Kounicova 20, Brno
účinkující
Ars Brunensis

Stabat mater - Festival duchovní hudby Olomouc

program-1
program
Karl Jenkins - Stabat mater
kdy
23. září 2018 19:00
kde
dóm sv. Václava, Olomouc
účinkující
Lucie Ceralová / alt

Koncert v rámci festivalu Dvořákova Praha 2018

program-1
program
Antonín Dvořák: Svatá Ludmila, op. 71, B. 144
kdy
15. září 2018 20:00
kde
Rudolfinum — Dvořákova síň a náměstí Jana Palacha, Praha
účinkující
Kateřina Kněžíková soprán
+420 775 119 634
dan.kalousek@gmail.com