Aktuální

Choralia magna 2024 - krajské kolo celostátní přehlídky dětských sborů

program-1
program
soutěžní program
kdy
27. března 2024 10:00
kde
Vyškov na Moravě
účinkující
Bystroušek, Fousek

Zahrada písní - celostátní soutěž dětských pěveckých sborů Praha

program-1
program
soutěžní program
kdy
6. dubna 2024 13:00
kde
Praha
účinkující
Bystroušek

Vítání občánků - Maloměřice a Obřany

program-1
program
kdy
13. dubna 2024 10:00
kde
radnice MČ Maloměřice a Obřany
účinkující
Fousek

SLOVAKIA CANTAT 2024 - mezinárodní sborový festival v Bratislavě 25. 4. 2024 - 28. 4. 2024

program-1
program
soutěžní program
kdy
27. dubna 2024 10:00
kde
Bratislava
účinkující
Bystroušek

Májový koncert Bystroušek, Fousek a Ars Brunensis

program-1
program
kdy
25. května 2024 17:00
kde
Husův sbor, Botanická 1, Brno
účinkující
Bystroušek, Fousek, Ars Brunensis

Svátky písní Olomouc - mezinárodní festival pěveckých sborů 29. 5. 2024 - 2. 6. 2024

program-1
program
soutěžní program
kdy
1. června 2024 10:00
kde
Olomouc
účinkující
Bystroušek

Den radnice - Brno Lesná

program-1
program
kdy
8. června 2024 13:00
kde
Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

La Skala Diviška

program-1
program
kdy
9. června 2024 19:00
kde
Brno
účinkující
Bystroušek

Den seniorů - Brno Lesná

program-1
program
kdy
21. září 2024 13:00
kde
Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

Natáčení pro Filharmonii Brno

program-1
program
skladby Tonyho Brittena
kdy
14. srpna 2020 13:00
kde
Besední dům, Brno
účinkující
Ars Brunensis, Filharmonie Brno, dirigent - Tony Britten

Vítání občánků

program-1
program
I. Loudová: Vosa a bodlák, Z. Šesták: Klokánek, E. Ježíková: Zajíc, E. Hradecký: Cvrček
kdy
1. února 2020 10:00
kde
obřadní síň ÚMČ Brno Sever, Černá Pole
účinkující
DS Fousek

Koncert ve Slavkově

program-1
program
Haydn- Nelsonmesse...
kdy
5. ledna 2020 16:30
kde
Slavkov u Brna , kostel Vzkříšení Páně
účinkující
Ars Brunensis

Koncert v Mikulově

program-1
program
Haydn- Nelsonmesse...
kdy
4. ledna 2020 18:00
kde
Mikulov, kostel sv. Václava
účinkující
Ars Brunensis

Vánoční koncert v Blansku

program-1
program
České koledy, Petr Eben - Truvérksá mše
kdy
22. prosince 2019 15:00
kde
Senior centrum Blansko
účinkující
Ars Brunensis, diriguje - Dan Kalousek

Vánoční koncert ve Zlíně

program-1
program
J. J. RYBA - Česká mše vánoční
kdy
19. prosince 2019 19:00
kde
Kongresové centrum, Zlín
účinkující
MICHAELA ŠRŮMOVÁ, soprán...

Koncert v Miroslavi

program-1
program
Haydn- Nelsonmesse...
kdy
15. prosince 2019 17:00
kde
Miroslav, kulturní dům
účinkující
Ars Brunensis

VÁNOČNÍ KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ

program-1
program
Jakub Jan Ryba: České mše vánoční  „Hej mistře!“
kdy
14. prosince 2019 15:00
kde
Kostel Narození Panny Marie, Vranov u Brna
účinkující
Ars Brunensis

Jazz Mass v Brně

program-1
program
Jaromír Hnilička: Jazz Mass
kdy
10. prosince 2019 19:00
kde
katedrála sv. Petra a Pavla v Brně
účinkující
B-Side Band, Ars Brunensis, dirigent - Dan Kalousek

Jazz Mass ve Valticích

program-1
program
Jaromír Hnilička: Jazz Mass
kdy
7. prosince 2019 19:00
kde
Valtice - farní kostel Nanebevzetí Panny Marie
účinkující
B-Side Band, Ars Brunensis, dirigent - Dan Kalousek

Rozsvěcování vánočního stromečku

program-1
program
E. Kalousková: Vločky, Pásmo z českých a moravských koled
kdy
1. prosince 2019 16:00
kde
nám. Republiky, Brno
účinkující
DS Bystroušek

Rozsvěcování vánočního stromečku - Lesná

program-1
program
E. Kalousková: Vločky, Pásmo z českých a moravských koled
kdy
29. listopadu 2019 17:00
kde
Milénova, Brno - Lesná
účinkující
DS Bystroušek

Jazz Mass na Petrově

program-1
program
Jaromír Hnilička: Jazz Mass
kdy
11. listopadu 2019 17:00
kde
katedrála sv. Petra a Pavla v Brně
účinkující
B-Side Band, Ars Brunensis, dirigent Dan Kalousek

Vítání občánků

program-1
program
znělka Bystroušek, E. Hradecký: Až na Sněžku s partou ježků, E. Ježíková: Pět ježibab, E.Kalousková: Vločky
kdy
9. listopadu 2019 10:00
kde
obřadní síň ÚMČ Brno Sever, Černá Pole
účinkující
DS Bystroušek

Městské slavnosti - den seniorů

program-1
program
kdy
29. září 2019 14:00
kde
louka u Čertovy rokle, Brno Lesná
účinkující
DS Bystroušek

Podzimní Festival Duchovní Hudby 26. ročník

program-1
program
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku...
kdy
22. září 2019 19:00
kde
Olomouc - katedrála sv. Václava
účinkující
Juraj Bartoš / trubka (SK)...

Svatováclavský hudební festival 2019 - Unikátní vlámský klasicismus - Opava

program-1
program
Pieter van Maldere (1729–1768): Symfonie D dur, op...
kdy
12. září 2019 18:00
kde
Opava – Kostel sv. Vojtěcha
účinkující
Terra Nova Collective...

Svatováclavský hudební festival 2019 - Unikátní vlámský klasicismus - Ostrava

program-1
program
Pieter van Maldere (1729–1768): Symfonie D dur, op...
kdy
11. září 2019 19:00
kde
Ostrava-Pustkovec Kostel sv. Cyrila a Metoděje
účinkující
Terra Nova Collective...
+420 775 119 634
dan.kalousek@gmail.com
Činnost spolku se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna