Aktuální

Den seniorů - Brno Lesná

program-1
program
kdy
21. září 2024 13:00
kde
Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

CHORALIA MAGNA - celostátní přehlídka sborů v Hradci Králové 16. - 20. 10. 2024

program-1
program
soutěžní program
kdy
16. října 2024 10:00
kde
Hradec Králové
účinkující
Bystroušek

La Skala Diviška

program-1
program
kdy
9. června 2024 20:00
kde
Brno
účinkující
Bystroušek

Den radnice - Brno Lesná

program-1
program
kdy
8. června 2024 12:00
kde
Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

Noc kostelů

program-1
program
duchovní díla autorů Martinů, Dyson, Vierne, Faure
kdy
7. června 2024 18:00
kde
kostel sv. Maří Magdaleny, Brno
účinkující
Ars Brunensis, Dan Kalousek - dirigent, Jiří Lang - varhany

Svátky písní Olomouc - mezinárodní festival pěveckých sborů 29. 5. 2024 - 2. 6. 2024

program-1
program
soutěžní program v kategorii soudobá hudba
kdy
1. června 2024 14:00
kde
Olomouc
účinkující
Bystroušek

Svátky písní Olomouc - mezinárodní festival pěveckých sborů 29. 5. 2024 - 2. 6. 2024

program-1
program
soutěžní program v kategorii dětských sborů do 12 let
kdy
31. května 2024 11:00
kde
Olomouc
účinkující
Bystroušek

Májový koncert sborů Bystroušek, Fousek a Ars Brunensis

program-1
program
kdy
25. května 2024 15:00
kde
Husův sbor, Botanická 1, Brno
účinkující
Bystroušek, Fousek, Ars Brunensis

Jarní koncert "A teče vodička...aneb Lidová slovesnost ve sborové tvorbě"

program-1
program
skladby B. Martinů, B. Bartóka, I. Hrušovského, E. Suchoně
kdy
24. května 2024 19:00
kde
Velký sál Hudební fakulty JAMU, Komenského nám. 6, Brno
účinkující
Ars Brunensis pod vedením Jiřího Langa a Dana Kalouska, klavír - Kento Satsuma

Odpoledne pro seniory v Obřanech

program-1
program
kdy
15. května 2024 15:30
kde
Orlovna v Obřanech
účinkující
Fousek

SLOVAKIA CANTAT 2024 - mezinárodní sborový festival v Bratislavě 25. 4. 2024 - 28. 4. 2024 - ZLATÉ PÁSMO!!!

program-1
program
soutěžní program
kdy
27. dubna 2024 10:00
kde
Bratislava
účinkující
Bystroušek

Vítání občánků - Maloměřice a Obřany

program-1
program
kdy
13. dubna 2024 10:00
kde
radnice MČ Maloměřice a Obřany
účinkující
Fousek

Zahrada písní - celostátní soutěž dětských pěveckých sborů Praha - ZLATÉ PÁSMO

program-1
program
soutěžní program
kdy
6. dubna 2024 13:00
kde
Praha
účinkující
Bystroušek

Choralia magna 2024 - krajské kolo celostátní přehlídky dětských sborů - Bystroušek - ZLATÉ PÁSMO S POSTUPEM, Fousek - ZLATÉ PÁSMO a náhradník na postup

program-1
program
soutěžní program
kdy
27. března 2024 10:00
kde
Vyškov na Moravě
účinkující
Bystroušek, Fousek

Bystroušek - soustředění v Kaprálově mlýně 24.-25.2.2024

program-1
program
soutěžní repertoár
kdy
24. února 2024 9:00
kde
Kaprálův mlýn
účinkující
Bystroušek

Tříkrálový koncert

program-1
program
L. v. Beethoven - Mše C dur op. 86, W. A. Mozart - Symfonie č. 27 G dur KV 199
kdy
7. ledna 2024 16:30
kde
kostel Vzkříšení Páně, Slavkov u Brna
účinkující
Eva Esterková - soprán, Iva Kružíková - mezzosoprán, František Sliž - tenor, Václav Karel Jeřábek - bas, Ars Brunensis - smíšený sbor, Komorní orchestr Thayatal, Sébastien Bagnoud - dirigent (CH)

Tříkrálový koncert

program-1
program
L. v. Beethoven - Mše C dur op. 86, W. A. Mozart - Symfonie č. 27 G dur KV 199
kdy
6. ledna 2024 18:00
kde
kostel sv. Václava, Mikulov
účinkující
Eva Esterková - soprán, Iva Kružíková - mezzosoprán, František Sliž - tenor, Václav Karel Jeřábek - bas, Ars Brunensis - smíšený sbor, Komorní orchestr Thayatal, Sébastien Bagnoud - dirigent (CH)

Tříkrálový koncert

program-1
program
L. v. Beethoven - Mše C dur op. 86, W. A. Mozart - Symfonie č. 27 G dur KV 199
kdy
5. ledna 2024 19:00
kde
Březí u Mikulova, kostel sv. Jana Křtitele
účinkující
Eva Esterková - soprán, Iva Kružíková - mezzosoprán, František Sliž - tenor, Václav Karel Jeřábek - bas, Ars Brunensis - smíšený sbor, Komorní orchestr Thayatal, Sébastien Bagnoud - dirigent (CH)

Vánoční koncert v Městském divadle Brno

program-1
program
Světové vánoční písně a koledy
kdy
21. prosince 2023 18:00
kde
Hudební scéna MDB
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek, sólisté a orchestr MDB

Vánoční koncert v Městském divadle Brno

program-1
program
Světové vánoční písně a koledy
kdy
20. prosince 2023 20:30
kde
Hudební scéna MDB
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek, sólisté a orchestr MDB

Vánoční koncert v Městském divadle Brno

program-1
program
Světové vánoční písně a koledy
kdy
20. prosince 2023 18:00
kde
Hudební scéna MDB
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek, sólisté a orchestr MDB

Vánoční koncert v Městském divadle Brno

program-1
program
Světové vánoční písně a koledy
kdy
19. prosince 2023 18:00
kde
Hudební scéna MDB
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek, sólisté a orchestr MDB

Slavnostní rozsvěcování stromečku Brno Lesná

program-1
program
Vánoční písně
kdy
9. prosince 2023 17:00
kde
Pod poliklinikou, Brno Lesná
účinkující
Dětský sbor Bystroušek

Bystroušek na koncertě Aleny Antalové & Alexe Anderse

program-1
program
Alex Anders: šansony
kdy
8. prosince 2023 19:00
kde
Červený kostel Komenského nám. 2, Brno
účinkující
Alena Antalová, Alex Anders, Bystroušek

Těšíme se na Ježíška

program-1
program
Vánoční písně
kdy
1. prosince 2023 17:00
kde
Obřany, park Fryčajova
účinkující
Bystroušek - část dětí

Vítání občánků - Brno Maloměřice a Obřany

program-1
program
Písně českých autorů
kdy
28. října 2023 10:00
kde
Radnice - Maloměřice a Obřany
účinkující
Dětský sbor Fousek

Soustředění Dětského sboru Bystroušek v Ivančicích 21. - 22.10.

program-1
program
vánoční repertoár, písně na soutěž
kdy
21. října 2023 10:00
kde
SVČ Ivančice
účinkující
Bystroušek

Podzimní festival duchovní hudby Olomouc

program-1
program
Samuel Barber: Adagio pro smyčce, op. 11, Leoš Janáček: Houslový koncert Putování dušičky, Ludwig van Beethoven: Mše C dur
kdy
11. října 2023 19:00
kde
Kostel svatého Mořice, Olomouc
účinkující
Milan Paľa / housle, Lucie Silkenová / soprán, Tadeáš Hoza / baryton, Ars Brunensis / sbor, Moravská filharmonie Olomouc, Marián Lejava / dirigent

Nátáčení s Filharmonií Brno

program-1
program
Todd Mason: Lux Aeterna
kdy
9. října 2023 9:00
kde
Besední dům, Brno
účinkující
Ars Brunensis

Městské slavnosti Brna-severu u příležitosti Mezinárodního dne seniorů

program-1
program
E. Ježíková, P. Kočí, R. Lischka, T. Wong
kdy
23. září 2023 12:00
kde
louka pod konečnou tramvají Brno-Lesná
účinkující
Bystroušek

Slavnosti vína a Food festival Brno Černá Pole

program-1
program
E. Ježíková, P. Kočí, R. Lischka, T. Wong
kdy
16. září 2023 12:30
kde
náměstí SNP, Brno
účinkující
Bystroušek

Soustředění Ars Brunensis v Ivančicích 1.-3.9.2023

program-1
program
kdy
1. září 2023 18:00
kde
SVČ Ivančice
účinkující
Ars Brunensis
+420 775 119 634
dan.kalousek@gmail.com
Činnost spolku se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna