Aktuální

Vítání občánků - Maloměřice a Obřany

program-1
program
kdy
13. dubna 2024 10:00
kde
radnice MČ Maloměřice a Obřany
účinkující
Fousek

SLOVAKIA CANTAT 2024 - mezinárodní sborový festival v Bratislavě 25. 4. 2024 - 28. 4. 2024

program-1
program
soutěžní program
kdy
27. dubna 2024 10:00
kde
Bratislava
účinkující
Bystroušek

Odpoledne pro seniory v Obřanech

program-1
program
kdy
15. května 2024 15:00
kde
Orlovna v Obřanech
účinkující
Fousek

Májový koncert Bystroušek, Fousek a Ars Brunensis

program-1
program
kdy
25. května 2024 17:00
kde
Husův sbor, Botanická 1, Brno
účinkující
Bystroušek, Fousek, Ars Brunensis

Svátky písní Olomouc - mezinárodní festival pěveckých sborů 29. 5. 2024 - 2. 6. 2024

program-1
program
soutěžní program
kdy
1. června 2024 10:00
kde
Olomouc
účinkující
Bystroušek

Den radnice - Brno Lesná

program-1
program
kdy
8. června 2024 13:00
kde
Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

La Skala Diviška

program-1
program
kdy
9. června 2024 19:00
kde
Brno
účinkující
Bystroušek

Den seniorů - Brno Lesná

program-1
program
kdy
21. září 2024 13:00
kde
Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

Zakončení sezony 22/23 - výlet, posezení v Orlovně v Husovicích

program-1
program
kdy
1. července 2023 13:00
kde
Bílovice nad Svitavou - Brno Husovice
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek, Fousek, rodiče dětí

Vystoupení sboru Bystroušek na Dni radnice - Brno Lesná

program-1
program
Jarní kánon (Jolana Seidlová), Čelo - Pupínek! (P. Kočí), Datel strakapoud (E. Ježíková), Kampak se ztratil můj strýček? (P. Kočí), Lilek (P. Kočí), Hodinářský krámek (R. Lischka)
kdy
10. června 2023 12:30
kde
louka pod konečnou tramvají Brno Lesná
účinkující
Bystroušek

Ars Brunensis a Mladí brněnští symfonikové

program-1
program
Ludvig van Beethoven: Mše C dur
kdy
9. června 2023 19:00
kde
Klášter Rosa coeli, Dolní Kounice
účinkující
Ars Brunensis - sbormistr Dan Kalousek, Mladí brněnští symfonikové - dirigent Tomáš Krejčí, Gabriela Tardonová, sólisté: A. Bendová, A. Symerská, M. Javorský, T. Krejčí

Open air koncert v rámci 50. ročníku festivalu Svátky písní Olomouc

program-1
program
Rockové oratorium Eversmiling Liberty (J. Johansen, E. Kulberg)
kdy
3. června 2023 21:00
kde
Horní náměstí, Olomouc
účinkující
Ars Brunensis, Choirchestra Brno, dirigent: Milan Motl

Vítání občánku Brno Maloměřice a Obřany

program-1
program
písničky pro děti
kdy
3. června 2023 10:00
kde
radnice MČ Maloměřice a Obřany
účinkující
Fousek

Brněnský varhanní festival

program-1
program
Gabriel Faure: Requiem a další
kdy
31. května 2023 19:30
kde
jezuitský kostel, Beethovenova ul., Brno
účinkující
smíšený sbor Ars Brunensis, Balázs Szabó: varhany, Aleš Janiga: baryton, Eva Daňhelová: soprán, Jiří Lang: varhany, Tereza Lásková: housle, Dan Kalousek: dirigent

Ars Brunensis a Mladí brněnští symfonikové

program-1
program
Ludvig van Beethoven
kdy
30. května 2023 19:00
kde
Besední dům, Brno
účinkující
Ars Brunensis - sbormistr Dan Kalousek, Mladí brněnští symfonikové - dirigent Tomáš Krejčí, Gabriela Tardonová, sólisté: A. Bendová, A. Symerská, M. Javorský, T. Krejčí

Celostátní přehlídka dětských sborů PRIMACHORI Holešov

program-1
program
Jarní kánon (Jolana Seidlová), Pasala volky (slezská lidová píseň), Čelo - Pupínek! (Přemysl Kočí), Datel strakapoud (Eva Ježíková), Kampak se ztratil můj strýček? (Přemysl Kočí), Wau Bulan (malajská lidová píseň, upr. Tracy Wong)
kdy
27. května 2023 16:00
kde
Holešov
účinkující
Bystroušek

Májový koncert sborů Bystroušek, Fousek, Ars Brunensis

program-1
program
kdy
20. května 2023 17:00
kde
Husův sbor, Botanická 1, Brno
účinkující
Bystroušek, Fousek, Ars Brunensis

Sborový koncert

program-1
program
George Dyson, Jiří Lang, György Deák-Bárdos, Stanislav Kostka Vrbka, Javier Busto John Rutter, Rogier van Otterloo, Ola Gjeilo, Anton Aslamas, Gabriel Fauré, Louis Vierne
kdy
11. května 2023 19:00
kde
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Jezuitská ul., Brno
účinkující
Ars Brunensis, Jiří Lang: dirigent,varhany, Martin Jakubíček: varhany

Velikonoční koncert v MDB

program-1
program
Zdenek Merta: Klaunovo jarní odpoledne, Zdenek Merta: Over the Horizon, Karl Jenkins: Stabat Mater
kdy
8. dubna 2023 18:00
kde
Městské divadlo Brno, Lidická 16
účinkující
Iva Bittová, Markéta cukrová, Zdenek Merta a další, Ars Brunensis, orchestr MDB - dirigent Dan Kalousek

Velikonoční koncert v MDB

program-1
program
Zdenek Merta: Klaunovo jarní odpoledne, Zdenek Merta: Over the Horizo, Karl Jenkins: Stabat Mater
kdy
7. dubna 2023 19:00
kde
Městské divadlo Brno, Lidická 16
účinkující
Iva Bittová, Markéta cukrová, Zdenek Merta a další, Ars Brunensis, orchestr MDB - dirigent Dan Kalousek

Krajská postupová přehlídka dětských sborů ve Vyškově - ZLATÉ PÁSMO s postupem

program-1
program
Jarní kánon (Jolana Seidlová), Pasala volky (slezská lidová píseň), Čelo - Pupínek! (Přemysl Kočí), Datel strakapoud (Eva Ježíková), Kampak se ztratil můj strýček? (Přemysl Kočí), Wau Bulan (malajská lidová píseň, upr. Tracy Wong)
kdy
5. dubna 2023 10:00
kde
Vyškov na Moravě
účinkující
Bystroušek, Fousek

Velikonoční festival duchovní hudby Brno - Ať mé srdce hoří

program-1
program
František Musil: Stabat Mater
kdy
2. dubna 2023 19:00
kde
Katedrála sv. Petra a Pavla, Petrov 9, Brno
účinkující
Lucie Kašpárková-soprán, Jarmila Balážová-mezzosoprán, Martin Javorský-tenor, František Zahradníček-bas, spojené brněnské sbory: Ars Brunensis, Ensemble Versus, Gaudeamus Brno, Pěvecký sbor Masarykovy univerzity, Vox Iuvenalis Filharmonie Brno - dirigent Tomáš Krejčí

Soustředění sboru FOUSEK v MDB

program-1
program
soutěžní program
kdy
2. dubna 2023 9:22
kde
Městské divadlo Brno
účinkující
Dětský sbor Fousek

Zahrada písní - Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů - ZLATÉ PÁSMO

program-1
program
Jarní kánon (Jolana Seidlová), Pasala volky (slezská lidová píseň), Čelo - Pupínek! (Přemysl Kočí), Datel strakapoud (Eva Ježíková), Kampak se ztratil můj strýček? (Přemysl Kočí), Wau Bulan (malajská lidová píseň, upr. Tracy Wong)
kdy
1. dubna 2023 13:00
kde
Praha
účinkující
Bystroušek

Vystoupení dětského sboru Fousek na setkání seniorů v Obřanech

program-1
program
Housenka (Přemysl Kočí/upr. E. Kalousková) Koza Líza (M. Střelák) Veverka a kluk (I. Hurník/upr. E. Kalousková) Příšera (P. Jurkovič/upr. E. Kalousková) Kobra (P. Novák/upr. E. Kalousková)
kdy
29. března 2023 16:00
kde
Klub seniorů, Hlaváčova 20, Brno Obřany
účinkující
Fousek

Soustředění Bystroušek březen

program-1
program
soutěžní repertoár
kdy
25. března 2023 9:00
kde
Kaprálův mlýn, Ochoz u Brna
účinkující
Bystroušek

Muzikál Matilda

program-1
program
Děti z Bystroušku účinkují v muzikálu Matilda
kdy
21. ledna 2023 11:32
kde
Městské divadlo Brno
účinkující
Bystroušek

Soustředění Bystroušku v Kaprálově mlýně

program-1
program
kdy
14. ledna 2023 11:22
kde
Kaprálův Mlýn, Ochoz u Brna
účinkující

Vánoční koncert v Městském divadle Brno

program-1
program
Světové vánoční písně a koledy
kdy
21. prosince 2022 18:00
kde
Hudební scéna MDB
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek, sólisté a orchestr MDB

Vánoční koncert v Městském divadle Brno

program-1
program
Světové vánoční písně a koledy
kdy
20. prosince 2022 20:00
kde
Hudební scéna MDB
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek, sólisté a orchestr MDB

Vánoční koncert v Městském divadle Brno

program-1
program
Světové vánoční písně a koledy
kdy
20. prosince 2022 18:00
kde
Hudební scéna MDB
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek, sólisté a orchestr MDB

Vánoční koncert v Městském divadle Brno

program-1
program
Světové vánoční písně a koledy
kdy
19. prosince 2022 18:00
kde
Hudební scéna MDB
účinkující
Ars Brunensis, Bystroušek, sólisté a orchestr MDB

Vánoční koncert ve Vranově u Brna

program-1
program
Mše C dur, opus 86 L. van Beethovena
kdy
11. prosince 2022 15:00
kde
Kostel Narození Panny Marie, Vranov u Brna
účinkující
Ars Brunensis, Mladí brněnští symfonikové

Vánoční koncert v Židlochovicích

program-1
program
Mše C dur, opus 86 L. van Beethovena
kdy
10. prosince 2022 17:00
kde
Kostel Povýšení svatého Kříže, Židlochovice
účinkující
Ars Brunensis, Mladí brněnští symfonikové

Vánoční koncert v Brně

program-1
program
Mše C dur, opus 86 L. van Beethovena
kdy
9. prosince 2022 19:00
kde
Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně, Brno-Husovice
účinkující
Ars Brunensis, Mladí brněnští symfonikové

Mikulášská nadílka

program-1
program
Vánoční písně
kdy
5. prosince 2022 16:00
kde
Kinokavárna, nám SNP 33, Brno
účinkující
Bystroušek

Rozsvěcování vánočního stromu - Brno-Lesná

program-1
program
Vánoční písně
kdy
4. prosince 2022 17:00
kde
Brno-Lesná, před Poliklinikou Lesná
účinkující
Bystroušek

Těšíme se na Ježíška

program-1
program
Vánoční písně (J. Chvojka, P. Kratochvíl)
kdy
25. listopadu 2022 19:31
kde
Maloměřice a Obřany
účinkující
Bystroušek

Mezinárodní hudební festival Silberbauerovo hudební Podyjí

program-1
program
Gabriel Fauré - Requiem, Franz Schubert - Smrt a dívka
kdy
1. října 2022 18:00
kde
Stadtpfarrkirche St. Stephan, Retz
účinkující
Ars Brunensis, komorní orchestr Thayatal, Eva Daňhelová, Aleš Janiga

program-1
program
Gabriel Fauré - Requiem, Franz Schubert - Smrt a dívka
kdy
1. října 2022 18:00
kde
Retz
účinkující
Ars Brunensis, komorní orchestr Thayatal, Eva Daňhelová, Aleš Janiga

Mezinárodní hudební festival Silberbauerovo hudební Podyjí

program-1
program
Gabriel Fauré - Requiem, Franz Schubert - Smrt a dívka
kdy
24. září 2022 18:00
kde
kostel sv. Josefa, Jevišovice
účinkující
Ars Brunensis, komorní orchestr Thayatal, Eva Daňhelová, Aleš Janiga

Městské slavnosti v rámci Mezinárodního dne seniorů

program-1
program
písně českých autorů (P. Kočí, E. Hradecký...)
kdy
24. září 2022 12:00
kde
louka pod konečnou tramvají Brno - Lesná
účinkující
Bystroušek

Food festival, Slavnosti vína

program-1
program
písně českých autorů
kdy
17. září 2022 13:00
kde
Nám. SNP, Brno - Černá Pole
účinkující
Bystroušek
+420 775 119 634
dan.kalousek@gmail.com
Činnost spolku se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna